Kim jesteśmy?

IT Vector - jesteśmy start-up-em z Poznania, który wymyślił innowację w zakresie oprogramowania IT dla firm pożyczkowych i zlecił jej realizację doświadczonej firmie IT, realizującej od wielu lat systemy informatyczne dla sektora finansowego i firm pożyczkowych. Mieliśmy bardzo dobry pomysł. Innowacja została dostrzeżona i wsparta przez rządowy program Innowacyjna Gospodarka. Następnie wyłoniliśmy wykonawcę IT, która miał doświadczenie rynku oprogramowania dla firm pożyczkowych. Dzięki takiemu podejściu unikneliśmy wielu błędów przy tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, co jest specyficzne dla wielu start-up-ów.

Naszą misją jest dostarczenie firmom pożyczkowym najnowocześniejszego oprogramowania wspierającego ich biznes. Wierzymy w rozwój tego rynku i chcemy rozwijać się razem z naszymi klientami. CREDIT SYSTEM to prosta i jednocześnie innowacyjna usługa IT dopasowana do realiów rynku polskiego. Dzięki takiemu modelowi biznesowemu nasi klienci otrzymują innowacyjne i skalowalne narzędzie do kompleksowej obsługi pożyczek.

Od strony technologicznej CREDIT SYSTEM stworzyła firma Informatyka Bankowa POLSOFT, obecna na rynku informatycznym od 1989 roku, realizująca zlecenia dla wielu podmiotów z sektora finansowego: między innymi dla BZ WBK, SGB i Funduszu Mikro.

Nasi klienci